نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
آموزش بافت ساده دریم کچر

آموزش بافت ساده دریم کچر

آموزش بافت ساده دریم کچر

در این بخش به آموزش بافت ساده دریم کچر توسط Dreamland_shops در کاردستی سرا میپردازیم.

آموزش بافت ساده دریم کچر

بافت ساده دریم کچر که  پایه و اساس بافت های دریم کچر است.

لوازم مورد نیاز برای آموزش بافت ساده دریم کچر یک حلقه نخ و سوزن میباشد.

برای شروع کار باید حلقه رو تقسیم بندی کنیم که این تقسیم بندی ها باید فاصله هاش برابر و زوج باشد

اول با استفاده از نخ روی حلقه گره ساده میزنیم .نخ که روی کاره سوزن می‌بریم پشت حلقه و از حلقه ایجاد شده سوزن عبور میدیم و میاد روی کار با این روش تقسیم بندی انجام میشه.

وباز دوباره سوزن از اون تقسیم بندی عبور میدیم و برای اینکه دور اول کامل بشه اون حلقه رو می‌بریم انتهای کار(فقط برای مرحله اول) باز دوباره سوزن از اون حلقه عبور میدیم و میاریم وسط کار و میریم سراغ حلقه بعذی با این روش بافتمون کامل میشه.

در ادامه میتوانید از طریق کانال نماشا کاردستی سرا فیلم مربوط به آموزش بافت ساده دریم کچر را مشاهده فرمایید.توجه : “برای مشاهده آموزش های بیشتر از دریم کچر با پیج اینستاگرام Dreamland_shops درارتباط باشید.”

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی سَرا نمایشگاه و فروشگاه آنلاین کالاها و محصولات دست ساز شماست. کاردستی سَرا ، سرای اعتلای هنر ، اشتغال و درآمدزایی

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : اصفهان

شماره تماس: ۰۹۳۸۷۱۹۳۸۳۹

ایمیل: kardastisara@gmail.com

نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا