نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
کاردستی درخت پاییز یا کاغذ

آموزش درخت پاییزی با کاغذ و مهر

آموزش درخت پاییزی با کاغذ و مهر

در این بخش میخواهیم به آموزش درخت پاییزی با کاغذ و مهر در کاردستی سرا بپردازیم.

در کاردستی زیرما به یک کاغذ احتیاج داریم که میتوانیم تنه ی درخت را از قبل روی آن نقاشی کرده یا چسبانده باشیم..
برای درست کردن یک درخت پاییزی باید رنگ های زرد، نارنجی و قرمز را روی شاخه های درخت بزنیم. برای اینکار احتیاج به چیزی شبیه به یک مهر داریم. میتوانید از کودک بخواهید که این مهر را انتخاب کند. در قوطی های گواش، در بطری های مختلف، سیب زمینی نصف شده (یا هر میوه ی دیگری) یا انگشت، همه قابل قبول هستند. حتی میتوانید لوله ی دستمال رولی را برش زده و آن را از وسط خم کنید تا به شکل برگ دربیاید. این کاردستی سرگرمی ای بسیار جذاب برای کودکان خواهد بود. اما بهتر است کودک فضا و لباسی خاص برای زمان های درست کردن کاردستی داشته باشد. این تغییر فضا هم برای کودکان جالب خواهد بود و هم به تمیز ماندن خودش و خانه کمک خواهد کرد.

آموزش درخت پاییزی با کاغذ و مهر

آموزش درخت پاییزی با کاغذ و مهر02

آموزش درخت پاییزی با کاغذ و مهر03

آموزش درخت پاییزی با کاغذ و مهر04

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *