آموزش ساخت آسمان و ابر | کاردستی آسمان و ابر | کاردستی ابر کاغذی | کاردستی آسمان کاغذی
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
در این صفحه شما نحوه ساخت ابر و باران با دکمه و کاغذ را به کودک خود آموزش خواهید داد. ساخت آسمان و ابر با مقوا و کاغذ رنگی

آموزش ساخت آسمان و ابر

آموزش ساخت آسمان و ابر

در این بخش میخواهیم به آموزش ساخت آسمان و ابر در کاردستی سرا بپردازیم.
در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.
در این صفحه شما نحوه ساخت ابر و باران با دکمه و کاغذ را به کودک خود آموزش خواهید داد .تعدادی دکمه سفید رنگ یک اندازه بر میداریم. بستگی به حجم کار و تعداد طرح دارد یک مقوا آبی زنگ با سایز متوسط انتخاب میکنیم. به یک عدد چسب مایع هم نیاز داریم. از روی کاغذ تعدای ابر برش میزنیم . ابر و دکمه هارو  به مقوا میچسبانیم .

سرا آموزش ساخت آسمان و ابر01 300x225 - آموزش ساخت آسمان و ابر

سرا آموزش ساخت آسمان و ابر02 300x225 - آموزش ساخت آسمان و ابر

سرا آموزش ساخت آسمان و ابر03 225x300 - آموزش ساخت آسمان و ابر

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.