نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
کاردستی روز شمار سال میلادی

آموزش ساخت روزشمار تا سال جدید میلادی

آموزش ساخت روزشمار تا سال جدید میلادی

در این بخش میخواهیم به آموزش ساخت روزشمار تا سال جدید میلادی کاردستی سرا بپردازیم.

به تعداد مورد نیاز کاغذ های دایره ای یا مربعی جدا می کنیم. با ربان آبی رنگ و یا رنگ دلخواه کاغذ ها را به هم وصل کنیم. به ترتیب روزهای باقیمانده تا پایان سال میلادی رو نوشته و هر روز یکی از آنها را خط می زنیم.این کار را تا پایان سال میلادی مورد نظر انجام می دهیم.

آموزش ساخت روزشمار تا سال جدید میلادی

آموزش ساخت روزشمار تا سال جدید میلادی

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *