نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
اوریگامی نهنگ

آموزش ساخت نهنگ با کاغذ رنگی

آموزش ساخت نهنگ با کاغذ رنگی

در این بخش میخواهیم به آموزش ساخت نهنگ با کاغذ رنگی در کاردستی سرا بپردازیم.

در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.
ساخت نهنگ با کاغذ رنگی، این طرح بسیار ساده و زیبا و قابل ساختن است. شما با کودک خود می توانید به راحتی این کاردستی را بسازید.

آموزش ساخت نهنگ با کاغذ رنگی

  • ابتدا کاغذ A4 را نصف کرده و به اندازه زیر دو عدد مقوا مستطیلی جدا میکنیم. سپس طرح دم نهنگ آبی را میکشیمو با قیچی برش میزنیم.

آموزش ساخت نهنگ با کاغذ رنگی

  • طبق الگوی زیر مقوا را تا میکنیم و مقوای کوچکتر را به زیر آن میچسبانیم. دم نهنگ را به اختیار تزیین میکنیم

آموزش ساخت نهنگ با کاغذ رنگی

  • برای دندان های نهنگ یه کاغذ سفید به شکل مستطیل برش میزنیم . سپس آن را با قیچی ریش ریش میکنیم به طوری انتهای آن جدا نشود

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *