نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

آموزش ساخت گربه کاغذی

متفرقه

16 فوریه 2020 951 بازدید
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
کاردستی گربه با کاغذ

آموزش ساخت گربه کاغذی

آموزش ساخت گربه کاغذی

در این بخش میخواهیم به آموزش ساخت گربه کاغذی در کاردستی سرا بپردازیم. ساختن این گربه های دوست داشتنی فعالیتی بسیار سرگرم کننده و جالب برای کودکان خواهد بود و ساخت آن بسیار ساده است و تنها به کاغذ، قیچی، چسب و خودکار احتیاج خواهید داشت. کافی است از طرحی که در ادامه مطلب آورده شده است پرینت بگیرید. یا طرح آن را روی یک کاغذ بکشید. سپس با بریدن و تا زدن در نقاط مشخص شده و چسباندن، بدن گربه ی شما آماده خواهد بود. دم گربه را بپیچانید تا حالت بگیرد و سپس به بدن گربه بچسبانید. صورت و پنجه های گربه را با خودکار بکشید و گربه ی شما آماده خواهد بود.
حال میپردازیم به آموزش ساخت گربه کاغذی.

آموزش ساخت گربه کاغذی

طبق الگوی زیر شکل گربه را روی کاغذ میکشیم. قسمت هایی که باید تا بخورد را با نقطه های ریز مشخص میکنیم.

قسمت های اضافه را طبق الگو برش میزنیم و از نقاظ مشخص شده  گربه را تا میکنیم. در ادامه برای بهتر ایستادن گربه نقاطی که لازم است را چسب میزنیم و صبر میکنیم که به همین حالت خشک شود.

آموزش ساخت گربه کاغذی

در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *