نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نقاشی با برنج رنگی10

آموزش نقاشی با برنج رنگی

آموزش نقاشی با برنج رنگی

در این بخش میخواهیم به آموزش نقاشی با برنج رنگی در کاردستی سرا بپردازیم.

در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.
در این مقاله به آموزش نقاشی با برنج رنگی میپردازیم از هر وسیله ای می توان برای ساخت کاردستی کودکان استفاده کرد. یکی از این وسیله ها نقاشی برنجی است که نیاز است رنگی بشوند.
  • تعدادی لیوان رنگی برمیداریم. به رنگ های دلخواه جداگانه تقسیم میکنیم.
  • داخل هر لیوان مقداری برنج میریزیم.
  • وقتی برنج ها به خوبی رنگ گرفتند آنها را جدا میکنیم تا خوب خشک بشوند.
  • حالا میتوانیم برنج هارو روی کاغذ به شکل درخواه خود بچسبانیم.

آموزش نقاشی با برنج رنگی

  • حتی میتوانیم

    به برنج هارو داخل ظروف شیشه ای بریزیم و به عنوان دکور استفاده کنیم.

آموزش نقاشی با برنج رنگی

آموزش نقاشی با برنج رنگی

نقاشی با برنج رنگی4

  • در زیر چند نمونه از طرح های نقاشی با برنج را مشاهده میکنید.

آموزش نقاشی با برنج رنگی

آموزش نقاشی با برنج رنگی

  • یا حتی داخل یه بطری شیشه ای میتوانیم به شکل زیر به صورت لایه لابه بریزیم.

نقاشی با برنج رنگی7

نقاشی با برنج رنگی8

نقاشی با برنج رنگی9

  • به راحتی میتوانیم یک چلوه زیبا به اتاق کودک بدهیم.

نقاشی با برنج رنگی10

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.