نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

آموزش کاردستی گل های فصل بهار

آموزش کاردستی گل های فصل بهار

در این بخش میخواهیم بهآموزش کاردستی گل های فصل بهار در کاردستی سرا بپردازیم.

در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.

آموزش کاردستی گل های فصل بهار

کاردستی گل های فصل بهار

همانطور که در عکس ها و تصاویر بالا مشاهده می کنید با کاغذ رنگی می توانیم گل های زیبایی درست کنیم.
کاغذ سبز رنگ را لوله می کنیم و آن را شبیه ساقه گل درست می کینم. بعد با کاغذ صورتی ، قرمز یا هر رنگی که دوست دارید طبق تصویر یک مربع برش می دهیم. از وسط آن را تا می زنیم و از قسمت تا شده آن را با قیچی برش  می دهیم. سپس آن را به دور خودش می پیچیم و با چسب ماتیکی می چسبانیم. بعد از آن از سر کاغذ سبز رنگ که ساقه ی گلمان است شروع می کنیم. کاغذهای رنگی برش زده شده را مطابق تصویر به دور ساقه می پیچیم. وتا وسط های ساقه این کار را انجام میدهیم.
به همین راحتی ما یک گل بهاری کاغذی ساختیم.

ساخت کاردستی گل های فصل بهار

آموزش ساخت گل بهاری

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده میکنید ، شما با نقاشی و رنگ آمیزی هم می توانید گل های زیبایی طراحی کنید.
با پرگار و طبق شکل بالا چندین دایره تو در تو رسم کنید به طوری که نظم خاصی را دنبال کنند. بعد از رسم دایره ها می توانید آنها را رنگ آمیزی کنید.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وبسایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *