نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
بازی های مهارتی برای کودکان ۱ تا ۳ سال02

بازی های مهارتی برای کودکان

بازی های مهارتی برای کودکان

در این بخش میخواهیم به بازی های مهارتی برای کودکان در کاردستی سرا بپردازیم. بازی های مهارتی برای کودکان در سال های اولیه زندگی بسیار مفید خواهند بود.از طریق این بازی ها کودک با مفاهیم ساده ای چون داخل، بیرون، محیط بسته، محیط باز، خط صاف، منحنی و اندازه ها مثل بزرگ و کوچک و … آشنا میشود. بازی برای کودکان در این سن باید بسیار ساده باشند و تنها متمرکز بر یکی دو مفهوم باشند.  دو بازی زیر نیز برای آشنایی کودک با شکل، جنس و ابعاد مختلف مناسب است. در پایان دو عکس برای پرینت گرفتن قرار داده شده است.

بازی های مهارتی برای کودکان

بازی های مهارتی برای کودکان

بازی های مهارتی برای کودکان

بازی های مهارتی برای کودکان ۱ تا ۳ سال05

سرا آموزش بازی های مهارتی برای کودکان ۱ تا ۳ سال01

بازی های مهارتی برای کودکان ۱ تا ۳ سال06

بازی های مهارتی برای کودکان ۱ تا ۳ سال07

بازی های مهارتی برای کودکان ۱ تا ۳ سال08

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.