نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

تزئینات با مقوا و کاغذرنگی برای کریسمس

تزئینات با مقوا و کاغذرنگی برای کریسمس

در این بخش میخواهیم به تزئینات با مقوا و کاغذرنگی برای کریسمس در کاردستی سرا بپردازیم.
در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.
عید کریسمس و آغاز زمستان در راه است. برای درست کردن کاردستی هایی با مناسبت کریسمس و زمستان در خانه یا مهدکودک ایده هایی ساده و جذاب را برای شما درنظر گرفته ایم.
لوازم مورد نیاز برای ساخت کاردستی کریسمس به شرح زیر است :
  • کاغذ مشکی
  • چسب سفید چوب
  •  اکلیل
ابتدا یه کاغذ مشکی بر میداریم. با چسب حالت آتش بازی را میکشیم. قبل از اینکه چسب ها خشک بشود با اکلیل آنهارو تزیین کنید. یک شب زیبا به همراه آتش بازی را می سازیم.

تزئینات با مقوا و کاغذرنگی برای کریسمس

تزئینات با مقوا و کاغذرنگی برای کریسمس

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *