نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

ساخت بابانوئل کاغذی

متفرقه

4 مارس 2020 1447 بازدید
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
آموزش کاردستی بابا نوئل با کاغذ

ساخت بابانوئل کاغذی

ساخت بابانوئل کاغذی

در این بخش میخواهیم به ساخت بابانوئل کاغذی در کاردستی سرا بپردازیم.

مواد لازم برای ساخت اوریگامی بابانوئل : کاغذ رنگی قرمز و سفید، قیچی، مداد

ساخت بابانوئل کاغذی

نحوه ساخت بابانوئل کاغذی

نحوه ساخت بابانوئل کاغذی را توضیح می دهیم. دو کاغذ رنگی سفید و قرمز با ابعاد مستطیل شکل برداشته و طبق تصویر زیر آنها را به هم میچسبانیم. بعد قسمت کاغذ قرمز راشروع به تا زدن می کنیم. تا به شکل دلخواه در آید.

آموزش ساخت بابانوئل با کاغذ

بعد قسمت کاغذ سفید رنگ را با قیچی برش می زنیم. آنها را حالت میدهیم و کمی فر می کنیم! خوب حالا وقت آن رسیده که صورت بابانوئلمان را درست کنیم.

یک کاغذ کرمی رنگ برداشته و آن را حالتدار ( به شکل تصویر زیر ) برش میزنیم. و روی قسمت صورت می چسبانیم. و با یک خودکار مشکی یا مداد چشم و ابرو برای بابانویل رسم می کنیم.

کاغذی را باریک و با طول صورت بابانویل برش می زنیم. و روی قسمت و مرز بین قرمز و سفید می چسبانیم . با این کار یک لبه برای کلاه بابانوئل کاغذیمان درست کرده ایم.

اوریگامی بابانوئل

حالا یک دایره متناسب  می چینیم و آن را روی لبه تیز کلاه می چسبانیم. بعد از آن یک کاغذ با باریک و طول متناسب با صورت برش می زنیم. دو لبه آن را فر می کنیم و به عنوان سبیل پشت لبش می چسبانیم.

به همین سادگی می توانیدساخت بابانوئل کاغذی را در خانه و برای کودکان انجام دهید و از آن لذت ببرید.

در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *