نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

ساخت حیوانات مختلف با میوه

ساخت حیوانات مختلف با میوه

در این بخش میخواهیم به ساخت حیوانات مختلف با میوه در کاردستی سرا بپردازیم.

در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.

ساخت حیوانات با میوه هم یکی از روش های آشنایی با میوه ها و حیوانات مختلف است.

با تعدادی فندوق شما میتوانید یه کرم زیبا درست کنید. 10 عدد فندوق پشت سر هم بچسبانید. برای صورت کرم اولین فندوق را با رنک سفید و مشکی طراحی کنید. شما اگر ایده ای برای ساخت حیوانات دیگر دارید میتوانید ایده خود را برای ما ارسال کنید. ما هم ایده های شمارو به اسم خودتان ثبت میکنیم.

ساخت حیوانات مختلف با میوه 01

ساخت حیوانات مختلف با میوه 02

ساخت حیوانات مختلف با میوه 03

ساخت حیوانات مختلف با میوه 04

ساخت حیوانات مختلف با میوه 05

ساخت حیوانات مختلف با میوه 07

در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی سَرا نمایشگاه و فروشگاه آنلاین کالاها و محصولات دست ساز شماست. کاردستی سَرا ، سرای اعتلای هنر ، اشتغال و درآمدزایی

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : اصفهان

شماره تماس: ۰۹۳۸۷۱۹۳۸۳۹

ایمیل: kardastisara@gmail.com

نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا