نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
کاردستی_سرا-ساخت درخت با در بطری های نوشابه

ساخت درخت با دربطری های نوشابه

ساخت درخت با دربطری های نوشابه

در این بخش میخواهیم به آموزش  ساخت درخت با دربطری های نوشابه در کاردستی سرا بپردازیم.

ساخت درخت با دربطری های نوشابه میتواند به محیط زیت کمک کند. از آنجایی که تجزیه پلاستیک زمان زیادی میبرد ، میتوانم هم به خلاقیت کودکان خود کمک کنیم هم به سلامت محیط زیست کمک میکنیم. یکی از دغدغه های امروزه محیط زیست حفظ سلامت آن است که یکی از اهداف کاردستی سرا استفاده از مواد رائد دور ریختنی و مواد تجدید ناپذیر است.
با کمک یک قیچی طرح درخت کشیده شده روی مقوای قهوه ای را برش میدهیم . بعد با کمک چسب روی مقوا سبر رنگ میچسبانیم حالا نوبت درب های نوشابه هستش که یکی یکی روی شاخه ها بچسبانیم. تعدادی از درب های نوشابه را در پایین درخت میچسبانیم به عنوان برگ های ریخته شده درخت. تقریبا برای هر درخت که ما به 15 الی 20 درب نوشابه نیاز داریم.
در ادامه مرحله به مرحلهبا هم دیگه میریم جلو تا کاردستی خوشگلمون اماده بشه.
یک درخت به سلیقه خودمان روی یک مقوای قهوه ای که رنگ تنه درخت باشه میکشیم. رنگ تنه درختمیتونه قهوه ای پر رنگ یا کمرنگ باشه. بعد از کشیدن تنه و شاخه های درخت  برش میزنیم و درب های نوشابه را یک یکی با چسب میچسبانیم.

ساخت درخت با دربطری های نوشابه

ساخت درخت با دربطری های نوشابه

در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *