نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
کاردستی درخت کوچک کریسمس با میوه کاج

ساخت درخت کریسمس کوچک با میوه کاج

ساخت درخت کریسمس کوچک با میوه کاجدر این بخش می خواهیم به ساخت درخت کریسمس کوچک با میوه کاجساخت درخت کریسمس کوچک با میوه کاج در کاردستی سرا بپردازیم. برای درست کردن این درخت های کریسمس کوچک به میوه ی درخت کاج احتیاج خواهید داشت. با رنگ سبز برگ ها را رنگ بزنید. بعد با مروارید یا ملیله یا سایر تزئینات انها را درست کنید. میتوانید روی مقداری خمیر بازی یا گچ قرارشان دهید تا صاف بایستند.

ساخت درخت کریسمس کوچک با میوه کاجدرساخت درخت کریسمس کوچک با میوه کاج ابتدا میوه های کاج را سبز رنگ می کنیم. سپس آنها را به روی یک پایه قرار می دهیم. این پایه را می توانیم با خمیر بازی درست کنیم یا هر خمیر دیگر. قبل از اینکه خمیر خشک شود میوه کاج رنگ شده را در خمیر فرو میبریم و آن را می چسبانیم.

اجازه می دهیم تا پایه خشک شود و سپس آن را تزیین می کنیم.کاردستی درخت کریسمس با کاج را به همین راحتی انجام دادیم.ساخت درخت کریسمس را ادامه میدهیم. برای تزیین درخت کریسمس از گلوله های رنگی مثل مروارید رنگی یا ملیله یا هر نوع گلوله رنگی دیگر می توانیم استفاده کنیم.

آموزش ساخت درخت کریسمس کوچک با میوه کاج

کاردستی درخت کریسمس با کاج

ساخت درخت کریسمس کوچک با میوه کاج را در این قسمت بررسی کردیم.

در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *