نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
سرا ساخت قاب عکس با کاغذ 05 scaled

ساخت قاب عکس با کاغذ

ساخت قاب عکس با کاغذ

در این بخش میخواهیم به ساخت قاب عکس با کاغذ در کاردستی سرا بپردازیم.

مواد مورد نیاز کاسه کوچک  کاغذی ، نی ، عکس ، کاغذ طرح دار برای پشت عکس. به اندازه کف کاسه عکس را جدا میکنیم و در انتهای کاسه میجسبانیم.حالا کاسه را روی کاغذ بک گراند میچسبانیم و با نی و یا نخ های کاغذی تزیین میکنیم. به همین راحتی میتونیم یه قاب عکس خوشگل درست کنیم.

ساخت قاب عکس با کاغذ

ساخت قاب عکس با کاغذ

ساخت قاب عکس با کاغذ

سرا ساخت قاب عکس با کاغذ 04

سرا ساخت قاب عکس با کاغذ 05

سرا ساخت قاب عکس با کاغذ 06

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.