نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

ساخت کاردستی بابانوئل کریسمس

ساخت کاردستی بابانوئل کریسمس

در این بخش میخواهیم به ساخت کاردستی بابانوئل کریسمس در کاردستی سرا بپردازیم.
در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.

ساخت کاردستی بابانوئل کریسمس

در ادامه مرحله به مرحله میپردازیم به ساخن بابا نوئل کاغذی:
ابتدا کاغذ رنگی را طبق تصاویر زیر تا میکنیم.

ساخت کاردستی بابانوئل کریسمس

ساخت کاردستی بابانوئل کریسمس

از جهات مختلف طبق الگو های زیر تا میزنیم.
قسمت های تا شده را میچسبانیم که ثابت بمونه و به شکل اولیه بر نگردد.

کم کم به شکل نهایی نزدیک میشویم. این میتونه یه کاردستی خوشگل برای کریسمس باشد. شما میتوانید به سایر اعضای خانواده و دوستانتان هدیه بدهید.

در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *