کاردستی سرا

ساخت کاردستی با نخ، کاموا و پارچه

در این بخش میخواهیم به ساخت کاردستی با نخ، کاموا و پارچه در کاردستی سرا بپردازیم.

این کاردستی یکی از کاردستی بسیار زیبا، ساده و صد البته کاربردی است. ظرف های یک بار مصرف پلاستیکی را برداشته و برش هایی با اندازه های مساوی در آن ایجاد کنید.

ساخت کاردستی با نخ، کاموا و پارچه

ساخت کاردستی با نخ، کاموا و پارچه

ساخت کاردستی با نخ، کاموا و پارچه

از وسط شروع کرده و نخ ها را بصورت مستقیم به طرف مقابل وصل کنید. این کار را ادامه بدهید تا کاملا ظرف مربوطه با نخ ها پوشیده شوند.

سپس یک نخ کلفت کاموا برداشته و به مرکز نخ ها گره بزنید. نخ مربوطه را بصورت یک درمیان از بین نخ های کاموا نازک رد کرده تا تصویر پائین پدید بیاید. پس از تمام شدن این نخ از نخ های رنگی دیگر برای ادامه همین کار استفاده کنید.

در انتها که کار تمام شد ظرف پلاستیکی را از کاردستی ساخته شده جدا کنید.

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *