نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

ساخت کاردستی چوب جادویی

متفرقه

18 فوریه 2020 1891 بازدید
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
کاردستی چوب جادویی با چوب بستنی

ساخت کاردستی چوب جادویی

ساخت کاردستی چوب جادویی

در این بخش میخواهیم به ساخت کاردستی چوب جادویی در کاردستی سرا بپردازیم.

یک ایده برای کار با چوب بستنی که میتواند به خلاقیت کودک کمک کند چوب جادویی است. پس از پایان ساخت کاردستی از او بپرسید دلش میخواهد با چوب جادویش چکار کند؟ و به گونه ای به او در تحقق تخیلاتش کمک کنید.
برای ساخت این چوب جادو، به چوب بستنی، کمی رنگ و گیره ها و هر نوع تزئیناتی که در خانه دارید یا به ذهنتان میرسد میتوانید استفاده کنید. یک ستاره با مقوا درست کنید و آن را با رنگ یا اکلیل رنگ آمیزی کنید و به سر چوب بستنی رنگ شده بچسبانید. سپس از سایر تزئینات برای زیباتر شدن چوبتان استفاده کنید.
از این چوب جادو به عنوانه نشانک کتابخوانی نیز میتوانید استفاده کنید.

ساخت کاردستی چوب جادویی

ساخت کاردستی چوب جادویی

ساخت کاردستی چوب جادویی

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *