نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

ساخت گلابی با کاغذهای رنگی

متفرقه

16 فوریه 2020 1760 بازدید
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
کاردستی گلابی با گاغذ

ساخت گلابی با کاغذهای رنگی

ساخت گلابی با کاغذهای رنگی

در این بخش میخواهیم به ساخت گلابی با کاغذهای رنگی در کاردستی سرا بپردازیم.

در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.
برای درست کردن یک گلابی اوریگامی به موارد زیر نیاز داریم:
  • کاغذ زنگی
  • چسب مایع
  • شابلون گلابی
  • قیچی
ابتدا طرح گلابی را روی کاغذ میکشیم. سپس روی طرح کشیده شده چسب میزنیم. کاغذ های رنگیه خورد شده را روی گلابی می چسبانیم. بعد از خشک شدن کاغذ ها گلابی را برش میزنیم.

ساخت گلابی با کاغذهای رنگی

ساخت گلابی با کاغذهای رنگی

ساخت گلابی با کاغذهای رنگی

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *