نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
آموزش کاردستی آدم برفی با رول دستمال کاغذی

ساخت یک آدم برفی با رول دستمال کاغذی

در این بخش میخواهیم به ساخت یک آدم برفی با رول دستمال کاغذی در کاردستی سرا بپردازیم. کاردستی زیر ایده ی ساخت یک آدم برفی ساده با رول خالی دستمال کاغذی، چسب و کمی تزئینات را نشان میدهد.

کاردستی آدم برفی

شما با یک رول دستمال کاغذی می توانید کاردستی بامزه ای درست کنید. ما اینجا ساخت یک آدم برفی با مزه را به شما آموزش می دهیم.

ابتدا رول دستمال کاغذی را با هر چیزی که می توانید ( رنگ سفید ، گواش سفید ، کاغذ سفید و … ) به رنگ سفید در می آوریم. به شکلی که کلا رنگ آن سفید شود. برای چشمان آدم برفی می توانیم از چشمهای آماده استفاده کنیم و یا آنها را با خودکار رسم کنیم.

سپس روی رول دستمال کاغذی بینی و لبهای آدم برفی را می کشیم. و با وسائلی که در دست داریم می توانیم به زیبا کردن کاردستی آدم برفی کمک کنیم.

ساخت یک آدم برفی با رول دستمال کاغذی

آموزش ساخت یک آدم برفی با رول دستمال کاغذی

به همین سادگی می توانیدکاردستی با رول دستمال توالت را انجام دهید. وساخت یک آدم برفی با رول دستمال کاغذی را به بچه هام آموزش دهید.

در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید . تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید. و ایده ها و نظرات خود برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *