نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
فرشته کریسمس کاغذی

آموزش کاردستی فرشته کریسمس|الگو

فرشته کریسمس کاغذی

فرشته کریسمس کاغذی

در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.

وسایل مورد نیاز : 

قیچی 

چسب ( ترجیحا ماتیکی )

ابتدا الگوی بالا را به اندازه دلخواه روی کاغذ چاپ می کنیم . بعد از روی حاشیه خاکستری که با فلش قرمز مشخص شده ، دور آن را می چینیم و برش می دهیم .

بعد از آن طبق شکل زیر فقط حاشیه قرمز رنگ مشخص شده را می چینیم.

حالا فرشته کریسمس کاغذی زیر را ببینید.

از قسمت سبز رنگ آن را رو به پایین تا بزنید تا کل قسمت قرمز رنگ مشخص شده ، پشت تصویر فرشته کریسمس قرار بگیرد. مطابق شکل زیر . در این مرحله می توانید فرشته کاغذی کریسمس را به سلیقه خود رنگ آمیزی کنید.

حالا وقت آن است که از چسب برای چسباندن لبه های کار استفاده کنید ( طبق شکل زیر )

پس طبق تصویر ، لبه ها و گوشه های فرشته کریسمس کاغذی را می چسبانیم. فرشته ما آماده است .

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.

این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.این مطلب از وب سایت krokotak گرد آوری شده است

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *