نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی با برنج های رنگی

متفرقه

18 فوریه 2020 1053 بازدید
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی با برنج های رنگی

کاردستی با برنج های رنگی

در این بخش میخواهیم به کاردستی با برنج های رنگی در کاردستی سرا بپردازیم.

در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.
در مطالب قبلی به نحوه رنگ کردن برنج پرداختیم. حال برنج های رنگ شده را از طریق قیف به داخل بطری های شیشه ای میریزیم. حتما از قیف استفاده کنید تا برنج های کمتری به اطراف بریزند. با نظر خودمان میتوانیم این کارو انجام بدیم و مثلا پرچم کشور های مختلف را درست کنیم.

کاردستی با برنج های رنگی

کاردستی با برنج های رنگی

کاردستی با برنج های رنگی

از شیشه های زائد و دور ریختنیه سالم استفاده کنید که کمکی به محیط زیست هم باشد .به کمک ما  این شیشه ه کم کم از داخل طبیعت حذف میشودند.
تصاویر کوزه برنجیه خود را برای ما  ارسال کنید تا داخل شبکه های اجتماعی کاردستی سرا قرار د هیم.
درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *