نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی خانه مقوایی

متفرقه

29 مارس 2020 1359 بازدید
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی خانه مقوایی

کاردستی خانه مقوایی

در این بخش میخواهیم به کاردستی خانه مقوایی در کاردستی سرا بپردازیم.

در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است..
ابزار مورد نیاز برای ساخت این کاردستی عبراتند از:
  • کارتن مقوایی
  • قیچی
  • کاغذ
  • مداد رنگی
حال وقت این است با ابزار بالا از کودکان خود بخواهید که خانه های مقوایی بسازند. این خانه ها نسبت به ابعاد مقوا میتواند حجم های متفاوتی داشته باشد. حداکثر 2 الی 3 کودک ظرفیت دارند.از کودکان خود بخواهید این خانه هارا به سلیقه خود رنگ آمیزی کنند.

کاردستی خانه مقوایی

کاردستی خانه با کارتن

آموزش کاردستی خانه مقوایی

کلردستی خانه با مقوا

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد کاربران عزیز، از طریق طرح و ایده های خودشون با ادمین سایت درارتباط باشید . طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید.
وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *