نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
ساخت تاج یا زهرا (س) با مقوای رنگی

کاردستی ساخت تاج یا زهرا

کاردستی ساخت تاج یا زهرا

در این مطلب به آموزش کاردستی ساخت تاج یا زهرا در کاردستی سرا میپردازیم.

در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.

لوازم مورد نیاز برای ساخت کاردستی ساخت تاج یا زهرا (س) :

  • قیچی
  • مقوای رنگی
  • ماژیک اکلیلی

ابتدا برای  ساخت تاج یا زهرا (س) ، یک مقوای رنگی بر میداریم و آن را به صورت مستطیل برش میزنیم. ابعاد مستطیل برش زده شده میتواند به صورت دلخواه باشد. سپس اطراف مستطیل را با قیچی برش میزنیم. با لای تاج مقوایی را به صورت یک تاج برش میزنیم.

کاردستی ساخت تاج یا زهرا (س)

 پس از آماده شدن کاردستی  ساخت تاج یا زهرا (س) در انتها نوبت نوشتن عبارات مناسب برای شهادت حضرت فاطمه (س) می باشد. عباراتی همچون  یا زهرا (س)، یا فاطمه (س) را مینوسیم.

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید  ، تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید  و برای ما ارسال کنید. این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است.

شما میتوانید مارو در اینستاگرام دنبال کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی سَرا نمایشگاه و فروشگاه آنلاین کالاها و محصولات دست ساز شماست. کاردستی سَرا ، سرای اعتلای هنر ، اشتغال و درآمدزایی

ارتباط با ما

دفتر مرکزی : اصفهان

شماره تماس: ۰۹۳۸۷۱۹۳۸۳۹

ایمیل: kardastisara@gmail.com

نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا