نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
کاردستی نهنگ قرمز اوریگامی

کاردستی ساخت نهنگ اوریگامی

کاردستی ساخت نهنگ اوریگامی

در این بخش می‌خواهیم به کاردستی ساخت نهنگ اوریگامی در کاردستی سرا بپردازیم.
در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.
در ادامه می پردازیم به آموزش ساخت نهنگ که در طی چند مرحله با کاغذ های بسیار ساده نهنگ زیبا درست کنیم. شاید یکی از ساده ترین کاردستی های اوریگامی باشد ک میتوانیم درست کنیم.  کاردستی که تا قبل از این فکر نمیکردید به این راحتی و سرعت آماده شود.

کاردستی ساخت نهنگ

مطابق شکل زیر روی کاغذ مربعی نهنگ مورد نظرمون میکشیم. ابتدا چشم  بعد دهان و ابرو میکشیم در نهایت کاغذ را تا کنیم. به همین راحتی می تونید یک نهنگ خوشگل درست کنیم. به تعداد مورد نیاز نهنگ‌ها  را درست میکنیم .

شما میتوانید نهنگ های ساخته شده را برای ما ارسال کنید. ما به اسم شما طرح ها را داخل سایت قرار میدهیم. نظر خودتون را زیر همین پست قرار بدید.
درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است. کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *