نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی ساخت گل از کاغذهای رنگی

کاردستی ساخت گل ها از کاغذهای رنگی

در این بخش میخواهیم به کاردستی ساخت گل های رز از کاغذهای رنگی در کاردستی سرا بپردازیم.

در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.
با استفاده از کاغذ رنگی و تکنیک تا کردن ، میتوانید این لاله های زیبا را در خانه یا مهدکودک همراه با کودکان بسازید.
طبق الگو گل ها را روی کاغذ میکشیم . برش میزنیم و به حالت هایی  کداخل عکس میبینید تا میکنیم. روی کاغذ رنگی میچسبانیم. سعی کنیم برای ساخت کاردستی از کاغذ های باطله استفاده کنید. این امر خود کمک میکند به صرفه جویی در مصرف کاغذ. شما اگر ساختن گل های دیگر را بلد هستین میتوانید آموزش های خود را برای ما ارسال کنید. ما هم کار های شما را به اسم خودتان داخل سایت کاردستی سرا قرار میدهیم. نظر خود را در پایین همین پست کامنت کنید. این مطلبو برای دوستانتان ارسال کنید.
کاردستی ساخت گل های رز از کاغذهای رنگی

کاردستی ساخت گل های رز از کاغذهای رنگی

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *