نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی کودک با برگ و مقوا

متفرقه

12 دسامبر 2019 1192 بازدید
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
اموزش کاردستی جنگل

کاردستی کودک با برگ و مقوا

کاردستی کودک با برگ و مقوا

در این بخش میخواهیم به کاردستی کودک با برگ و مقوا در کاردستی سرا بپردازیم. این کاردستی مخصوص کودکان دختر و پسر پیش دبستانی است که با برگ و مقوا و چسب ساخته می شود. کاردستی ها برای کودکان بسیار مناسب هستند چون مهارت های کار با دست و فکر کودکان را پرورش می دهند. در ادامه می توانید نمونه عکس های کاردستی کودک با برگ و مقوا در ادامه مشاهده فرمایید. مقوا ها را به شکل استوانه در می آوریم و باتوجه به تصاویر مقوا را برش داده . به اندازه برش ها دقت کنید ک یکسان باشد. قسمت ها برش داده شده را رو به بیرون خم کرده و روی مقوا دیگه میچسبانیم. با گواش و یا آبرنگ مقوا را رنگ کرده و منتظر بمانید تا رنگ ها خشک شود. حالا می توانید از کاردستی های درست کرده به عنوان جا مدادی استفاده کنید.

کاردستی کودک با برگ و مقوا

کاردستی کودک با برگ و مقوا

کاردستی کودک با برگ و مقوا

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *