نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی کودک با رنگ و کف دست

متفرقه

14 ژانویه 2020 1289 بازدید
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی کودک با رنگ و کف دست

کاردستی کودک با رنگ و کف دست

در این بخش میخواهیم به کاردستی کودک با رنگ و کف دست در کاردستی سرا بپردازیم. کودکان شما می توانند با رنگ کردن کف دست خود و قرار دادن آن روی یک صفحه مشکی یک کاردستی جالب درست کنند . سپس با طرح افتاده روی برگه مشکی بر اثر انگشتان دست آدم برفی های کوچک و بامزه بسازید.

کاردستی با چاپ کف دست

همانطور که میبینید می توانید کف دست خود را به رنگ سفید آغشته کنید. و آن را روی برگه یا مقوای مشکی چاپ کنید. بعد از آن با تکه های کاغذ رنگی و پوشال های رنگی آدم برفی های کوچک و با مزه بسازید.
کاردستی کودک با رنگ و کف دست
و یا اینکه خلاقیت خود را با ایجاد طرح قلب در کف دست خود و همسر و فرزندتان به یک طرح با احساس و ماندگار تبدیل کنید.

نقاشی با دست

نقاشی با کف دست

با رنگ و کف دست خود به سادگی می توانید کاردستی کودک با رنگ و کف دست را انجام دهید.
درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است.
در همین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *