کوسه و دریای کاغذی | آموزش کاردستی کوسه، ماهی و دریا | اوریگامی کوسه
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
سرا کاردستی کوسه، ماهی و دریا 01 - کوسه و دریای کاغذی

کوسه و دریای کاغذی

کوسه و دریای کاغذی

در این بخش میخواهیم به کاردستی کوسه و دریای کاغذی در کاردستی سرا بپردازیم.
در دنیای صنعتی امروز ، نقش و اهمیت صنایع دستی،معرفی آثار هنری و دستی به عنوان یک هنر اصیل و بومی ایرانی از جنبه های مختلف برای تمامی افراد مشخص و آشکار است. ما باید با تمام تلاشمان هنرهای دستی محلی و بومی شهرهای مختلف کشورمان را به همه ی دنیا معرفی کنیم. در این بین نباید از نقش IT و ICT به عنوان ابزاری برای حفظ ، معرفی ، آموزش و بازاریابی صنایع دستی غافل شد. با ایجاد فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی محصولات می توان کمک شایانی به هنر و شناخت و معرفی آثار هنری به دنیا داشت. کاردستی سرا با ایجاد فروشگاه اینترنتی ساده ، جذاب و کاربرپسند برای افرادی که میخواهند هنرهای دستی خود را به همگان معرفی کنند، این امکان را فراهم کرده است.

سرا کاردستی کوسه، ماهی و دریا 01 240x300 - کوسه و دریای کاغذی

ابتدا طبق الگوی زیر در 7 مرحله کوسه اوریگامی را میکشیم. سپس اقدام به رنگ آمیزی آن را انجام میدهیم. لوازم مورد نیاز برای تهیه این کاردستی به شرح زیر است
  • کاغذ رنگی آبی
  • کاغذ سفید
  • مداد
  • قیچی

سرا کاردستی کوسه، ماهی و دریا کاردستی کوسه، ماهی و دریا02 298x300 - کوسه و دریای کاغذی

درهمین راستا کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت درارتباط بگذارید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشید و برای ما ارسال کنید.این مطلب به صورت اختصاصی توسط نویسندگان کاردستی سرا جمع آوری و تولید شده است. هرگونه کپی با ذکر منبع بلامانع است. کاردستی سرا  در نظر دارد تا کاربران عزیز طرح و ایده های خودشون را با ادمین سایت در ارتباط باشید و طرح ها و ایده های خودتون با اسم خودتون داخل سایت قرار بدهید تا دیگران از ایده های شما استفاده کنند. شما میتوانید از درگاه های ارتباطی ک وجود دارد با ما در ارتباط باشیدو برای ما ارسال کنید. وب سایت رادیوکودک نیز به همین مطلب اشاره دارد.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.