نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا

کاردستی سرا

شرایط و قوانین وب سایت

وب سایت و اپلیکیشن کاردستی سرا در سال 98 و با شعار ترویج و تبلیغ هنر،اشتغال زایی و درآمدزایی توسط جمعی از مهندسین جهاد دانشگاهی اصفهان طراحی و منتشر شد . تمامی تلاش تیم کاردستی سرا همراهی شما هنرجویان عزیز و تولیدکنندگان کاردستی در جهت بهبود فعالیت های هنری و کسب و کار شماست . بدیهی است شما هنرجویان و تولیدکنندگان عزیز نیز با مطالعه قوانین سایت می توانید بهتر و بیشتر برای تحقق این اهداف کمک کنید . از همراهی شما سپاسگزاریم.

1-هدف اصلی و قانون اصلی تیم کاردستی سرا ترویج و تبلیغ و پیشرفت هنرِ دست همه هنرمندان عزیز بویژه هنرمندانی است که بنا بر دلایل مختلف فرصت نمایش هنر خود را ندارند . طبیعتا استفاده از یک وب سایت آنلاین که به صورت اختصاصی برای این کار طراحی شده است مزیت های مختلفی از جمله حذف محدودیت های جغرافیایی و صرفه جویی در وقت و هزینه و مزیت های مختلف دیگر دارد که می تواند به شما هنرمندان عزیز برای بیشتر دیده شدن کارهای هنریتان کمک کند . لازم به ذکر است که کلیه فعالیت های کاردستی سَرا در راستای قوانین حقوقی و عرفی کشور می باشد.

2- شما می توانید به عنوان کاربر مهمان از سایت کاردستی سَرا دیدن نمایید و اپلیکیشن کاردستی سرا را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و در آن عضو شوید و حتی با تیم پشتیبانی نیز تعامل داشته باشید و تماس بگیرید . یکی از قابلیت های سایت دسته بندی طرح های مختلف بر اساس شهر است و شما می توانید با انتخاب شهر طرح های مربوط به همان شهر را مشاهده کنید . دسته بندی موضوعی و دسته بندی های مختلف مانند (جدید،ویژه،مخصوص هدیه و محبوب ) می تواند به شما برای پیدا کردن طرح مورد نظر شما کمک کند. همچنین پنل هوشمند جستجو برای پیدا کردن “هرچه که به دنبال آن هستید” همیشه در دسترس شماست . می توانید طرح مورد علاقه خودتون رو پیدا کنید و برای خرید طرح و یا تعامل بدون واسطه با تولیدکننده تماس بگیرید . شما هنرمندان عزیز اگر مایلید طرح کاردستی خودتون رو در سایت و یا در اپلیکیشن ثبت کنید و برای استفاده از صفحه حساب کاربری خودتون، ثبت نام در سایت لازم است .

3-ثبت نام و ورود شما به سایت کاردستی سرا کاملا رایگان است . برای ثبت نام شما و حفظ امنیت بیشتر و جلوگیری از هرگونه سواستفاده شماره همراه شما و کد تایید ورود لازم است . شما برای ورود به حساب کاربری خود به شماره همراه و کد تایید نیاز دارید . بدیهی است که اطلاعات کاربری شما فقط نزد خودتان است و هیچ کسی به اطلاعات کاربری شما هیچ دسترسی ندارد.همچنین لازم است. در صفحه حساب کاربری خود اطلاعات کاربری خود (مانند ایمیل ، نام و نام خانوادگی و نام نمایش عمومی) را وارد کنید و اطلاعات کاربری خود را تکمیل نمایید . پس از تکمیل اطلاعات کاربری شما یک کیف پول آنلاین به شما تعلق میگیرد که بر اساس الگوریتمهای خودکار و براساس تعداد بازدیدها ، تعداد ارجاع به سایت ، ثبت طرح و نظرات شما شارژ شده و موجودی کیف پول شما افزایش می یابد.

4- کاربران و هنرمندان گرامی برای ثبت طرح در سایت و اپلیکیشن کاردستی سَرا رعایت موارد زیر الزامی می باشد. شما با رعایت موارد زیر می توانید فرم مربوط به طرح خود را پر کنید و برای ما ارسال کنید . تیم کاردستی سَرا حداکثر ظرف مدت 5 ساعت طرح شما را مشاهده کرده و تایید خواهد کرد . بدیهی است رعایت موارد زیر می تواند راهنمای خوبی برای تایید شدن طرح ثبت شده ی شما باشد و عدم رعایت نکات زیر باعث رد شدن طرح شما می شود:

1-4- در ابتدا لازم است با اطلاعات کاربری خود وارد سایت یا اپلیکیشن شوید و برای ثبت طرح به صفحه پلن های عضویت بروید و با توجه به شرایط و توضیحات پلن ها یک پلن(رایگان یا پولی ) را انتخاب کرده و خرید نمایید . طبیعتا بهترین روش برای خرید شما استفاده از کیف پول آنلاین شماست . در نتیجه با توجه به بازدیدهای شما از سایت و از طرح های مختلف و ثبت نظرات در بخش های مختلف سایت موجودی کیف پول شما بصورت خودکار افزایش می یابد و شما می توانید از موجودی کیف پول خود برای خرید پلن های عضویت استفاده کنید . بدیهی است که در صورت کمبود موجودی کیف پول می بایست از طریق درگاه اینترنتی اقدام به پرداخت و خرید پلن های عضویت کنید . پس از خرید موفق شما ، بلافاصله پلن موردنظر فعال شده و در دسترس شما قرار می گیرد . در هر پلنی که شما خرید می کنید تعداد روزهای قابل استفاده و تعداد طرح های مجاز برای ثبت به شما نمایش داده می شود . در طول این مدت شما می توانید پلن دیگری را انتخاب کرده و خرید نمایید . بدیهی است که پلن جدید خریداری شده جایگزین پلن قبلی خواهد شد . پس از خرید پلن قابلیت ثبت طرح برای شما فعال می شود . با کلیک بر روی دکمه ” ثبت طرح ” فرم ارسال طرح جدید برای شما باز می شود

2-4- در فرم ثبت طرح ابتدا دسته بندی موضوعی خود را برای طرح خود انتخاب کنید (برای مثال اگر طرح شما یک سازه چوبی است پس دسته بندی دست سازها و سپس دست ساز چوبی را انتخاب کنید ).

3-4 – در قسمت عنوان طرح یک نام برای طرح خود وارد کنید . این عنوان باید مرتبط با طرح شما باشد . از وارد کردن عنوان های بی ربط و کلمات اضافی و جملات هجو پرهیز کنید . طول عنوان طرح حداقل باید 5 کاراکتر باشد .

4-4 – در فیلد قیمت می توانید رقم دلخواه خود (برحسب تومان ) را به عدد وارد نمایید . شما می توانید فیلد قیمت را خالی بگذارید که در این صورت هنگام نمایش طرح شما در سایت قیمت طرح شما به صورت ” تماس بگیرید ” نمایش داده می شود.

5-4 – فیلد ایمیل اختیاری است . می توانید آن را خالی بگذارید . ایمیل خود را می توانید در صفحه کاربری خود ثبت نمایید .

6-4 – در قسمت توضیحات طرح می توانید توضیحات کامل ، گویا و جامعی از طرح خود را بنویسید . از نوشتن جملات بی ربط ، اضافی و هجویات خودداری نمایید . هرگونه کپی برداری از طرح های مشابه دیگر پذیرفتنی نیست .

7-4 – طرح شما حداقل یک تصویر شاخص باید داشته باشد . در ضمن حداقل دو عکس دیگر از دو زاویه مختلف باید از طرح خود گرفته و آپلود کنید . عکسی که برای طرح خود می خواهید آپلود کنید باید دارای شرایط زیر باشد .

– عکس های طرح شما باید کاملا واضح باشد و از زاویه های مناسب و متفاوت گرفته شده باشد.

– عکس های شما فقط باید حاوی طرح شما باشد . از پذیرفتن عکسایی که دو شی یا بیشتر در آن مشاهده می شود معذوریم

– عکس شما باید فاقد مهر ، امضا و یا هرگونه علایم مربوط به شرکت ها ، سازمانها و یا اشخاصی غیر از شما باشد .

– حداکثر حجم عکس آپلودی شما 5 مگابایت می باشد . شما در مجموع می توانید تعداد 5 عکس با مجموع حجم 25 مگا بایت آپلود نمایید . فرمت های مجاز تصاویر شما باید jpg یا png باشد .

8-4 – فیلدهای الزامی موجود در فرم ثبت طرح را با دقت و به درستی وارد نمایید و در نهایت طرح خود را ثبت کنید و منتظر تایید طرح خود باشید .

9-4 – ثبت طرح شما به منزله پذیرفتن تمامی قوانین کاردستی سَرا می باشد . هرگونه مغایرت در اطلاعات ثبت شده و هرگونه کپی برداری و سواستفاده از اطلاعات اشخاص دیگر کاملا بر عهده ثبت کننده طرح می باشد و علاوه بر رد شدن طرح شما مشمول جرایم اینترنتی است که کاردستی سَرا هیچ وظیفه ای بر عهده ندارد .

5-طرح های تایید شده در سایت بر اساس بازدید ، محبوبیت و ثبت نظرات رتبه و امتیاز می گیرند و در دسته بندی های مختلف بصورت خودکار و هوشمند قرار می گیرند . همچنین تولید کنندگان و برندهای برتر همیشه در ویترین کاردستی سَرا نمایش داده شده و می توانند با هم رقابت کنند . طبیعتا آرزوی ماست تا همه تولیدکنندگان و برندهای مختلف ساخت کاردستی های مختلف بتوانند هنر و توانایی خود را به نمایش بگذارند .

6- کاردستی سَرا هیچ گونه منفعتی در خرید و فروش کاردستی های شما ندارد و شما در زمینه فروش طرح خود یا نقل و انتقال آن فقط با مشتری خود تعامل دارید.

7 – شما می توانید برای هر طرح نظر و دیدگاه خود را ثبت کنید و به آن امتیاز دهید . بدیهی است انتشار دیدگاه های شما پس از تایید اتفاق می افتد .

تیم مشاوره ، آموزش و پشتیبانی

تیم پشتیبانی و مشاوره ما هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز از طریق (تماس مستقیم با پشتیبان سایت – رایانامه و سیستم تیکت های پشتیبانی و فضای مجازی) آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است

دفتر مرکزی : اصفهان

مدیریت آقای محمد ابراهیمی :09138290048

تماس مستقیم با پشتیبان سایت (تماس – پیام – فضای مجازی) : 09387193839 (آقای حسین امینی : مدیر تیم پشتیبانی)

رایانامه : kardastisara@gmail.com