نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
نمایشگاه آنلاین کاردستی سرا
توت فرنگی کاغذی

آموزش ساده کاردستی توت فرنگی کاغذی|مدل قلبی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

کاردستی توت فرنگی کاغذی قلبی

در این مقاله به شما روش ساخت 3 کاردستی توت فرنگی کاغذی آموزش می دهیم. این آموزش ها راحت و آسان بوده به طوریکه فرزندان شما به راحتی میتوانند آنها را بسازند.

موزش ها بسیار راحت و آسان بوده آهمه میدانیم که توت فرنگی یکی از محبوب ترین میوه ها برای بچه هاست . بچه ها می توانستند آنها را در تمام طول روز بخورند، به خصوص در فصل توت فرنگی.

 آیا سعی کرده اید چرم میوه بسازید یا آب آن را کم کنید؟ شگفت انگیز است، اگرچه به تنهایی آنها نیز عالی هستند. امروز، من یک کاردستی توت فرنگی کاغذی قلبی ساده را به اشتراک می گذارم که بسیار بامزه است، اگرچه مسلماً به اندازه یک کاسه شیرین توت فرنگی خوشمزه نیست![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مواد مورد نیاز ساخت کاردستی توت فرنگی کاغذی

  • کاغذ قرمز، سبز، سفید و سیاه
  • قیچی
  • چسب
  • تعدادی قلب کوچک از کاغذ سفید برش دهید که اختیاری است، اما بچه هاعاشق استفاده از آنها هستند!

مراحل ساخت

در ابتدا برای کاردستی توت فرنگی کاغذی ،الگوی یک قلب بزرگ را روی کاغذ قرمز بکشید و سپس با احتیاط قلب را جدا کنید.

در گام بعدی سه قلب کوچکتر ازروی کاغذ سبز رنگ بکشید و آنها را با قیچی جدا کنید. و یک مستطیل با عرض کم به عنوان ساقه جدا کنید.

در گام سوم از کاغذ سفید رنگ چند قلب کوچک سفید جدا کنید

در مرحله آخر دز قمست بالای قلب بزرگ مانند شکل زیر قلب های سبز را بچسبانید .و قلب های سفید را هم در تمام قسمت های قلب بزرگ سفید بچسبانید در انتها هم ساقه توت فرنگی را به کاردستی بچسبانید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12254″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”https://www.kardastisara.com/Paper strawberry craft/ ‎”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

کاردستی توت فرنگی کاغذی ساده

به دنبال یک کاردستی زیبا با توت فرنگی هستید؟ این پروژه چاپ دستی توت فرنگی عزیز نه تنها برای کودک نوپا، پیش دبستانی، پیش دبستانی و مهدکودک شما، بلکه برای والدین نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت. ساخت این کاردستی توت فرنگی کاغذی بسیار ساده است و یادگاری ارزشمند از دستان کوچک آنهاست! 

این کاردستی به عنوان یک کاردستی تابستانی سرگرم کننده برای بچه هاست – این هنر و کاردستی ساده توت فرنگی را از دست ندهید.

یکی از خوراکی های مورد علاقه ما در تابستان خوردن توت فرنگی است. این یک راه سرگرم کننده برای گذراندن وقت با هم به عنوان یک خانواده و لذت بردن از لحظات با هم بودن است. ما به خصوص دوست داریم همه توت فرنگی های تازه چیده شده را نیز بخوریم. 

پروژه کاردستی توت فرنگی کاغذی را به عنوان یادگاری ویژه درست کردیم. این توت فرنگی های چاپ دستی، کاردستی توت فرنگی کاغذی عالی برای کودکان نوپا، پیش دبستانی، مهدکودک ها و دانش آموزان کلاس اول برای جشن گرفتن تابستان است.

آموزش ساخت تمساح کاغذی

 مواد لازم برای ساخت کاردستی توت فرنگی کاغذی

تنها چیزی که برای ساختن این کاردستی بامزه توت فرنگی برای کودکان پیش دبستانی نیاز دارید، چند ماده ساده است که احتمالاً از قبل در دست دارید.کاغذ رنگی قرمز و سبزقیچیرنگ سیاهمداد

کاردستی توت فرنگی کاغذی با اثر دست

برای شروع ساخت کاردستی توت فرنگی کاغذی برای کودکان نوپا، یک توت فرنگی را روی کاغذ ساختمانی قرمز بکشید. برای کمک به بچه‌های کوچکم، به آنها می‌گویم که یک قلب بکشند، اما به جای یک نقطه، ته آن را گرد کنند.

بعد، توت فرنگی را برش دهید. کودکان خردسالی که هنوز مهارت های حرکتی ظریف خود را پیدا نکرده  ممکن است برای بریدن نیاز به کمک شما داشته باشند.

سپس انگشت خود را به رنگ مشکی آغشته کنید و روی توت فرنگی نقطه هایی برای دانه ها ایجاد کنید. اگر بچه ها نمی خواهند رنگ را با انگشتان خود لمس کنند، می توانند از قلم مو یا سواب پنبه ای نیز استفاده کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12255″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]سپس در حالی که رنگ روی کاردستی توت فرنگی کاغذی خشک می شود، کف یکی از دستان خود را روی کاغذ رنگی سبز قرار دهید و از کسی بخواهید که با مداد  دور انگشتان شما خط بکشد. سپس از روی خطوطی که کشیدید با قیچی برش بزنید و روی توت فرنگی به عنوان برگ برگ ها بچسبانید.[/vc_column_text][vc_single_image image=”12258″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]یک مستطیل کوچک از کاغذ رنگی سبز به عنوان ساقه توت فرنگی برش دهید و آن را پشت برگ های کاردستی توت فرنگی کاغذی دست بچسبانید.
کاردستی شما آماده است به عنو.ان یک پیشنهاد ، می توانید یک مستطیل از مرکز توت فرنگی برش دهید و تصویری از خانواده خود را به پشت آن بچسبانید. سپس، آهن ربا را در پشت کاردستی خود بچسبانید و آن را به یخچال خود آویزان کنید تا یادگاری ویژه از یک سرگرمی و بازی خود داشته باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12259″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]فرزندان شما نه تنها از ایجاد این کاردستی با کاغذ توت فرنگی لذت خواهند برد، بلکه شما میتوانید به عنوان مهراتی از کودکتان آن را نگهداری کنید.

نحوه درست کردن کاردستی توت فرنگی کاغذی گام به گام

کاغذ رنگی سبز و قرمز
قیچی
ماژیک سیاه
چشم های عروسک
مداد
نحوه ساخت
یک ورق مستطیل شکل از کاغذ کاردستی قرمز را بردارید و آن را نصف کنید. برای بزرگتر شدن کاردستی می توانید از سایز A4 استفاده کنید.
بعد از تا زدن کاغذ آن را فشار دهید. مطمئن شوید که نصف ها مساوی هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12262″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]حالا روی ورق یک شکل قلب بکشید و توجه داشته باشید که گوشه هایی قلب روی لبه کاغذ کشیده نشود تا جدا نشود.

با استفاده از یک قیچی شکل را ببرید.

شما دو فلپ متصل به شکل قلب دریافت خواهید کرد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12263″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]کاغذ را باز کنید تا دو شکل دقیقاً مشابه را ببینید.

حالا یک برگه سبز رنگ بردارید و ساقه و کاسبرگ (برگ) توت فرنگی را بکشید.

و برش از شکل روی کاغذ ایجاد کنید.

همان را روی قسمت جلویی بالای قلب بچسبانید.

حالا برای زیباتر شدن کار روی کاردستی توت فرنگی کاغذی چشم های گوگولی بچسبانید.

با کشیدن یک منحنی شکلک بر روی صورت آن، به هنر خود رنگی از جذابیت بدهید.

با کشیدن مژه های آن جزئیات را اضافه کنید.

توت فرنگی شما بدون بیرون ریختن دانه های ریزش ناقص است. با کشیدن نقطه در سراسر قلب به این ظاهر ببخشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”12265″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]ورق را باز کنید.

یک پیام زیبا به دلخواه روی قسمت خالی بنویسید.کاردستی توت فرنگی کاغذی شما آماده است!!
به همین سادگی میتوانید توت فرنگی های زیبا برای کودکانتان درست کنید و لذت ببرید[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”pink” icon_fontawesome=”fas fa-shopping-cart”]

فروشگاه کاردستی سرا

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *